Ostin samaan pakettiin isot puskurit, gti-lipan, tummat takavalot, tummat vilkut yms.
Napsin valoisalla kunnolliset kuvat missä on nuo isot puskurit yms paikallaan.
Tämänhetkinen tilanne:

Sisältä melkein ostokunnossa:

Ulkoa melkein ostokunnossa

Auto rakennetaan German-look tyyliin, joten lasikuitukäikäleitä ei ole luvassa. Antenninreiät yms turhat karsitaan pois, ja kesäksi pultataan alle jotkin huulivanteet. Sisustaan tulee ainakin hyväksi todettu Luisi Kobra Evo ratti, johon pitää vielä ostaa sopiva keskiö.
Uusia osia autossa on: jakopään sälät, vesipumppu, termari, bensapumppu + sen rele, sytytysmoduli, pakoputken väli ja takapöntöt, jarrupalat ja takana kengät, käsijarruvaijerit, toinen jarrusylkkä takana, lämpömittarin anturi, öljyt (huuhtelin koneen samalla) + nesteet. Olikohan muutaki vielä..
Yksi vikakin tuli kaupan päälle, auto nostaa lämpöjä jos se käy tyhjäkäyntiä paikallaan ja flekti ei pyöri. Onkohan flekti sökö, vai mikähän tuon yleensä aiheuttaa... Ajossa lämmöt on viisarin verran normaalista koholla, mutta ihan hiljaisessakin vauhdissa lämmöt pysyy kuitenkin tuossa. Eli vain paikallaan käydessä on ongelmaa, pitäisiköhän kokeilla alkuperäistä termostaattia kun Jak3 taisi sanoa että siellä on tarvike vai mitä pitäisi tehdä?