Kiinnostuneita Porin lähialueella asuvia harrastajia moiseen tempaukseen? Toukokuussa. Päivä auki, loppupuolella kuitenkin, niin porukalla sen verran lämmin jo että kehtaa olla ulkona.
Areenalta voisi porukan kerettyä paikallle liueta abc:lle. Kahvia pullaa (hesemättöä) ja sen sellasta, aiheesta rupattelua ja vähän vierestäkin.
Porin / satakunnn alueen harrastajat, kuinka aktiivisia Tosi Harrastajia olette? Antakaa äänenne ja halukkuutenne kuulua!!
Porin VAG-miitti, Kirjuriluodon pienemmällä areenalla?
Valvoja: ffp jäsenet
-
- -
- Viestit: 496
- Liittynyt: 22.11.2009 21:42
:D Kyl toi yks Bora mies täältä FFP:ltä sano tulevansa kyllä, kun juteltiin sen nollatessa vikakoodit Passatista. Mut sekin lähtee Ruotsiin johonki hommii niin eipä täällä sit muita lähimailla ole. Perhana. Lusmua väkee täällä päin :D Kaikenlaisia tuning vaggeja liikkuu mut ei kukaan täälkä foorumilla?
1200 kertaa katsottu tätä viestiä, ei, se en ole minä. Kyl on hiljasta.
EDIT. Teen varmaan bannereita syksyksi jota jaan kaikkien parkkipaikalla olevien erikoisempien vaggilaisten tuulilaseihin.
Joku syys-lokakuu väli?
1200 kertaa katsottu tätä viestiä, ei, se en ole minä. Kyl on hiljasta.
EDIT. Teen varmaan bannereita syksyksi jota jaan kaikkien parkkipaikalla olevien erikoisempien vaggilaisten tuulilaseihin.
Joku syys-lokakuu väli?
tuli heti mieleen https://www.youtube.com/watch?v=3flnklGQczs
:D
:D
Palaa sivulle “Yleinen - autot ja liikenne”
Paikallaolijat
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 64 vierailijaa