noniin,auto on mallia sedan.
Kaverin kanssa yritettiin ährätä takalaseja tummaksi,ei onnistunu sitten mitenkään,kalvo ei vaan asettunut vaikka kuinka liippas ja liippas.Ensin leikattiin kalvo muotoon ulkopuolella,jäi aika pirun isoksi koko kalvo ja eikä asettunut sitten sisäpuolelle mitenkään,ärräpäitä tuli runsaasti.
Onko tuohon jotain niksiä jota en itse tiedä,jotta homma onnistuisi helposti. Lasit ovat sähköiset ja kalvo on mallia Gila ??
Passat 3B takalasien tummentaminen,
Valvoja: ffp jäsenet
Onneksi näitä bmw power jätkiä on vielä olemassa,onhan se hienoo kun on kovat äänet ja se on bmw,saattaa saada tussuakin hyvällä tuurilla...jossei oo ihan älyttömän ruma.
Enkä tosiaan ole tummentamassa laseja itteni takia,vaan koiran,jota joutuu kulettamaan..varsinkin syksylllä,kun pitää päästä hirvien perään.
Enkä tosiaan ole tummentamassa laseja itteni takia,vaan koiran,jota joutuu kulettamaan..varsinkin syksylllä,kun pitää päästä hirvien perään.
Palaa sivulle “Yleinen - muut aiheet”
Paikallaolijat
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 24 vierailijaa