Onko kenelläkään kokemusta mistä päin Tallinnaa kannattaisi työkaluja mennä kattelee? Lähinnä autohommiin tarve,esim hydrauliprässiä (10-15 tonnista) ja muita tollasia autotallihommiin käypiä työkaluja.
Kertokaahan kokemuksia ja vinkkejä.
Työkalujen ostoa Tallinnasta
Valvoja: ffp jäsenet
-
- -
- Viestit: 362
- Liittynyt: 21.9.2003 13:17
Hhhhmmm... tästä oli jossakin topicissa keskustelua. Olivat sitä mieltä, muistaakseni, että ei ole kannattavaa tuo työkalujen rontaaminen. Nyt en muista miksi, mutta hinta erot taisivat olla aika marginaalisia, takuut ja niiden toimivuus, jne.
Kaippa siinä muutaman euron voittaa, jos isomman erän tuo.
Kaippa siinä muutaman euron voittaa, jos isomman erän tuo.
No sen verran täytyy kuitenkin sanoa, että lähtee sitä tavaraa kotimaisinkin voimin. Tosin kotimaiset ovat monesti sen verran tyhmiä, että jäävät kiinni. Meille on tullut työkaluja jopa Hiltin huollon kautta takaisin, kun valopäät ovat vieneet ne huoltoon :D
Tahtoo vähän olla, että pieni sakki pilaa muiden fiksujen maineen.
Mutta nyt kyllä lipsahtaa vähän ohi aiheen.
Tahtoo vähän olla, että pieni sakki pilaa muiden fiksujen maineen.
Mutta nyt kyllä lipsahtaa vähän ohi aiheen.
Palaa sivulle “Yleinen - muut aiheet”
Paikallaolijat
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 65 vierailijaa