
©Lauri Paasio

- Vanteet mattaruskeat Rota Grid 18x9,5 et 23 & et 8
- Kumeina Falkenit, 225/40
- Alusta säädettävä AP
- Sisusta perus ässän nahkarecaroa
Valvoja: ffp jäsenet
albanzo kirjoitti:Oi, Audistahan tuli härski, nice!
reynolds kirjoitti:Ässässä ekat nipponivanteet, jotka toimii myös Euroautossa.![]()
Ilee kirjoitti:S3 on hieno myös. Mitä jos peilit vaihtais mustaks, ku vanteetkin on...
arse kirjoitti:Vanteet on mattaruskeet ;) Näyttää toki mustilta hämärässä.
Tuo on kyllä ollu mielessä, kuten myös maskin maalaus kokonaan mustaksi, vilkkujen vaihto tummiin & valojen modaus.
Kahtotaan jos jaksaa/kerkee tehdä jossakin välissä. Nyt kun audi kunnossa, niin pitäs tuo kupla laittaa kuntoon ja katsastaa seuraavaks.
Juu, kunhan kelit sallii kesäkärryllä ajelun, niin audi nousee pukeille :)slate kirjoitti:Perä tonttiin kesäks?
Meikäläiseen toi valkonen "rallilook" ei oo oikeen koskaan iskeny, paitti ehkä valkosessa autossa jossain tapauksessa.Demon kirjoitti:Kaverilla on kanssa Rotan Driftit S3:ssa :) Ne on vaan koossa 8,5/10x18 ja on valkoset. Sopii hyvin mustaan :)
Noita kumeja täytyy funtsii kun saadaan pudotettuu haluttuun korkeuteen.Taskinen kirjoitti:Sopivan race-henkisen näköinen. Itse pistäisin läskimmät kumit, että tulisi vähän sitä racelookkia lisää =) Sopii tällaiseen autoon.
ÄS-3 kirjoitti:Mikä alusta sulla on kiinni tässä ja ootko ollut tyytyväinen siihen?
Palaa sivulle “Kävijöiden kalusto”
Käyttäjiä lukemassa tätä aluetta: Ei rekisteröityneitä käyttäjiä ja 47 vierailijaa